איוויס | IWIS

פיתוח מערכות הנעה איכותיות ובעלות רמת דיוק גבוהה ליישומים תעשייתים

iwis איוויס

IWIS היא אחת מהחברות המובילות בעולם בתחומה, והיא משמשת כמובילה טכנולוגית גלובלית בתחום של פיתוח מערכות הנעה איכותיות ובעלות רמת דיוק גבוהה ליישומים תעשייתים רבים. החברה משמשת גם כשותפה בפיתוח הנדסה תעשייתית ומכנית ומפתחת מערכות לתעשיות האריזה, הדפוס, המזון ויישומי שינוע תעשייתיים.

המותגים של החברה:

  • JWIS
  • ELITE
  • FLEXON
  • EUROCHAIN
  • ECOPLUS

נשמח לסייע לכם לאתר את הפתרון המתאים לכם. למידע נוסף צרו קשר.

להמשך קריאה

מוצרים עיקריים:

שרשראות תעשייתיות – מותאמות באופן אישי לצרכי הלקוח

IWIS מציעה מגוון גדול של שרשראות גלגלים שתואמות לסטנדרטים של DIN ו-ANSI, וכן מספר רב של שרשראות ורצועות מיוחדות למגוון שימושים. בין המוצרים - שרשראות גלגלים עם פלטות צד ישרות, גרסאות כבדות של שרשראות גלגלים, שרשראות עם פסים כפולים, שרשראות עמידות בפני קורוזיה, שרשראות שאינן מצריכות תחזוקה, שרשראות ממתכת אל-חלד ושרשראות עם קשת צידית.

שרשראות לחקלאות – רב שימושיות ומותאמות אישית לצרכי הלקוח

מגוון הציוד החקלאי של IWIS Agrisystems כולל לא רק שרשראות מעלית ושרשראות "פדרהאוס" למגוון רחב של יישומים, אלא כולל גם אביזרים נלווים למספר רב של גרסאות.

מערכות רצועות תזמון

מערכות רצועות איכותיות עבור פירי זיזים, משאבות הזרקה, פירים דיפרנציאליים, משאבות שמן ויחידות עזר שמסייעות בהנעת סוגים שונים של מנועים ורכבים.

רכיבי הנעה שומרי מתח לחגורות, CUPLINGS ומגבילי מומנט

בנוסף למבחר האופטימלי של שרשראות וגלגלי שיניים. השימוש ברכיבי הנעה אחרים הוא קריטי עבור תכנון אופטימלי של רצועות מנוע. IWIS מספקת את הפריטים הבאים: מותחנים, גלגלי שיניים עם נעילה וגם מגבילי מומנט ומצמדים.

גלגלי שיניים - מבחר גדול של עיצובים וגדלים

IWIS מציעה מבחר גדול ומרשים ומלאי רחב של גלגלי שיניים שונים, ומחזיקה במתקני ייצור שמאפשרים לה לעבד במהירות את גלגלי השיניים בהתאם לדרישות הפרטניות של כל לקוח. בנוסף לכך, IWIS מספקת גלגלי שיניים מוגמרים שמיוצרים בהתאם לעיצובים ולשרטוטים של הלקוח.

תחזוקה - תנאי חשוב לקבלת שחיקה איטית וחיי מוצר ארוכים

תחזוקה סדירה וביצוע תיקונים מונעים תקלות במכונות ובייצור במפעלים. ל-IWIS יש את היכולת להעניק המלצות מקיפות ותמיכה לעבודות תחזוקה של רצועות מנוע, גלגלי שיניים ורכיבי הנעה אחרים.

שירותים

בנוסף לייצור מוצרים איכותיים ביותר, IWIS מציעה ללקוחות שלה פתרונות מותאמים אישית לצרכים שלהם. בין אם מדובר בתכנון וחישוב של רצועות מנוע וגלגלי שיניים, בביצוע טומוגרפיה ממחושבת תעשייתית או באפשרות לספק אבטיפוס בהדפסת תלת מימד – IWIS מייצגת ערכים של מתן שירות מקיף וייעוץ רב ערך.

DUAL MODE VCS™ מערכת יחס דחיסה משתנה

אחד מהאמצעים העדכניים להשגת הפחתה משמעותית בפליטת פחמן דו חמצני במנועי בעירה פנימית עם מידה אחת הוא יחס דחיסה משתנה (VCR). IWIS פיתחה את סדרת Dual Model VCS™ כדי להציע פתרון בעלות ייצור אופטימלית שמצליח לממש את הפחתות פליטות ה-CO2.

טריטן – פתרון ציפוי באיכות גבוהה ציפויים עבור יישומים בעלי רמת דרישה גבוהה בייצור המוני

הציפויים המדויקים והאיכותיים האלה משפרים את העמידות לשחיקה, מציעים הגנה מפני קורוזיה והם גם בעלי איכות אסתטית גבוהה במגוון רחב של יישומים.

חלקים מוטבעים/מכופפים - עבודה מדויקת בהתאמה אישית

חלקי מתכת מוטבעים או מכופפים ממלאים תפקידים חיוניים בענפי הרכב, האוויר, האלקטרוניקה, ה-IT והטלקומוניקציה, כמו גם בתחום טכנולוגיית הבקרה והחיישנים, בניית מכשירים והנדסת מכונות תעשייתית.

יצרנים נוספים בתחום:

פיתוח מערכות הנעה איכותיות ובעלות רמת דיוק גבוהה ליישומים תעשייתים
מערכות העברה ואחסון לתעשייה
פתרונות משטחים מעורבים, מערכות משטחים ורובוטים לטעינת משטחים
ציוד למפרצי פריקה וטעינה וציוד למרכזים לוגיסטיים
הנעה אלקטרו מכנית וטכנולוגיית מסועים

צרו קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגינו יצור אתכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן