שסתומי דגימה

ייבוא ושיווק שסתומי דגימה

ברלין טכנולוגיות בע"מ מייבאת ומשווקת ציוד דגימה לתעשיות מזון, חלב, משקאות ופארמה. שסתומי דגימה מאפשרים בקרת חומר בתהליך ללא צורך בעצירת תהליך או חשיפת החומר. שסתומי הדגימה מגיעים ברמות סניטציה גבוהות ועומדים בכל התקנים המחמירים של תעשיות המזון והפארמה. שסתומים אלו מאפשרים ניקוי נפרד בתהליך (CIP) ולקיחת דגימות ללא חשש לזיהום התהליך או הדגימה. ניתן גם לקבל דגימות ברמה אספטית גבוהה בשקיות דגימה מיוחדות חד פעמיות.

לייעוץ והזמנות התקשרו או השאירו פרטים ונשמח לעזור

 

להמשך קריאה

יצרנים

קאופיט KEOFITT היא חברה דנית מהמובילות בעולם בתחום שסתומי דגימה. החברה מתמחה בתחום ה-Sterile Sampling ומשווקת את מוצריה לחברות מובילות בעולם כמו קרלסברג, קולגייט, דנונה ואחרים.

KEOFITT נוסדה בשנת 1980 על ידי Kai Ottung, מומחה דני למבשלות בירה, שעזר למבשלות בירה ברחבי העולם לשכלל את טכניקות העבודה שלהן. תוך כדי עבודתו, הוא מגוון מוצרים ייחודי בתחום ה–Sterile Sampling לשימוש בתעשיות הרפואה, המשקאות הקלים, המזון וכמובן מבשלות הבירה.

למעבר לסוגי שסתומים נוספים לחץ כאן

 

חברת KIESELMANN נוסדה בגרמניה בשנת 1937 כספק לביצוע עבודות חריטה וכבר בשנותיה הראשונות החלה החברה להתמחות בייצור מחברים (fittings). כיום, KIESELMANN הינה אחד הספקים המובילים של שסתומים ומחברים פלדת אל-חלד לתעשיות המזון, המשקאות, הכימיקלים, התרופות והביו-טכנולוגיה.

החברה מייצרת ומייצאת שסתום ביטחון, שסתום אל חוזר ומוצרים נוספים ליותר מ-50 מדינות ברחבי העולם (כולל ישראל כמובן).

קיסלמן KIESELMANN מציעה מגוון רחב של שסתומים חדשניים ואיכותיים, אשר מתוכננים ומעוצבים בהתאם למיטב מסורת האיכות הגרמנית. ב-KIESELMANN ניתן למצוא שסתומי נירוסטה באיכות גבוהה עבור אפליקציות היגייניות, בין אם מדובר בשסתום דיסק או שסתום פרפר פשוט, המופעל ידנית או פנאומטית, או בשסתומים מורכבים יותר, כגון שסתום ביטחון, שסתומי אל חזור או שסתום ויסות לנוזלים. בנוסף, מציעה החברה שסתומים אספטיים עם ממברנת טפלון (פטנט רשום של החברה) לשימוש בתנאים סטריליים

למעבר לסוגי שסתומים נוספים לחץ כאן

דילוג לתוכן