מתקנים אספטיים

מתקנים אספטיים | מיכלים אספטיים

אספסיס (asepsis) הוא מצב של היעדר מזהמים גורמי מחלות (כגון בקטריות, וירוסים, פטריות, וטפילים) או, מניעת מגע עם מיקרואורגניזמים. עיבוד אספטי הנו תהליך שבו מוצר סטרילי (אספטי) בדרך כלל מזון או תרופות, נארז במיכלים סטריליים / מיכלים אספטיים בצורה השומרת על סטריליות. הציוד המשמש בתהליכים הללו עשוי, במקרים רבים, מפלדת אל-חלד או פלב"ם נירוסטה.

השימוש במיכלים אספטיים מחייב את החברה המייצרת לעמוד בתקינה מחמירה ביותר שכן המיכלים האספטיים משמשים לא אחת חומרים פרמצבטיים, אחסון מוצרי מזון, קוסמטיקה ועוד. מיכלים אספטיים מאופיינים בעמידות בלחץ גבוהה ביותר כמו גם חיי מדף ארוכים של המיכלים עצמם ועמידות בפני תהליכים של קורוזיה, ומניעת חלודה.

חברת ברלין טכנולוגיות מייבאת מגוון סוגים של מתקנים אספטיים לתעשיות השונות, מתקנים הכוללים בין השאר מיכלים אספטיים למילוי הובלה ואיחסון SLC, מיכלים לעיקור בקיטור, מיכלי נירוסטה אספטיים רב פעמיים ועוד.

בין החברות שאת מוצריהן מייבאת לישראל חברת ברלין טכנולגיות ניתן למצוא את חברת NONTAGO, חברת SCHAFFER ועוד.

לביצוע הזמנת מיכלים אספטיים, חלקי חילוף למיכלים אספטיים או חלקי חילוף אחרים ליישומים תעשייתיים שונים אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר, או השאירו פרטים באתר לקבלת מידע נוסף אודות המיכלים האספטיים המיובאים על ידי "ברלין טכנולוגיות".

להמשך קריאה

יצרנים

חברת שפר מערכות אחסון – SCHAEFER CONTAINER SYSTEMS הגרמנית היא אחד הספקים המובילים בעולם של מיכלים למילוי (KEG), מיכלי נירוסטה אספטיים רב-פעמיים להובלה ואחסון אספטיים. החברה הותיקה קיימת מעל ל-80 שנה ומעסיקה מעל לאלף עובדים.

מיכלים אספטיים SLC

מיכלים למילוי, הובלה ואחסון אספטיים

מיכלי הנירוסטה האספטיים הרב-פעמיים מאפשרים שינוע ואחסון אספטיים של חומרים רגישים. הם עומדים בתקני האריזה וההיגיינה המחמירים ביותר, בייחוד עבור מזון וחומרים פרמצבטיים. בין אם מדובר בהכנות מזון ותמציות, בסיסים למשקאות, חומרי טעם, רטבים, פרי, שוקולד או מוצרי קוסמטיקה, מיכל ה-SLC מספק הגנה אופטימלית לכל החומרים הרגישים.

מיכלים אספטיים לעיקור בקיטור

הרמה הגבוהה של העמידות בלחץ של מיכל ה-SLC האספטי מאפשרת לעקר מיכל מסוג זה בקיטור ולשמור עליו 100% נקי מחיידקים. השימוש בנירוסטה באיכות מעולה מקנה למיכלים אלו, המוכרים גם כמיכלי סטוקלין (Stoecklin), עמידות גבוהה וחסינות מעולה בפני קורוזיה.

ממדים

המיכלים האספטיים מגיעים בגדלים סטנדרטיים של 500, 800 ו-1000 ליטרים. עם זאת, על פי בקשה נוכל לספק גם מיכלים בגדלים מותאמים אישית.

סוגים שונים של מכסים למיכלי SLC

בהתאם לדרישות, ניתן להתאים למיכל המזון SLC שתי מערכות כיסוי נפרדות: מכסה מסגרת מגן (Bayonet ring cover) ומכסה בורג טבעת (bolt ring cover).

חברת שפר מערכות אחסון SCHAEFER מיוצגת בישראל על ידי חברת ברלין טכנולוגיות, המשווקת את מוצריה.

חברת נוקאדו (NOCADO) מייצרת מאז שנת 1966 שסתומים מפלדת אל-חלד באיכות גבוהה עבור תעשיית המזון והמשקאות.
NOCADO מחלקת את הציוד שהיא מייצרת לשלושה תחומים:

Nocanorm שסתומים היגייניים סטנדרטים
Nocaplus שסתומים שעומדים בדרישות האיכות מחמירות
Nocasept שסתומים שעומדים בדרישות איכות המחמירות ביותר, במיוחד עבור ייצור אספטי ומילוי, כמו גם עבור תעשיית הפרמצבטיקה
אחד המוצרים המוכרים של של NOCADO הוא שסתום הפרפר (butterfly valve). הפיתוח של השסתום, שנתמך על ידי דרישות ספציפיות של הלקוחות ושיתוף פעולה עם מחקרים באקדמיה, הצליח לשפר את האפיונים ההיגייניים של השסתום, האמינות שלו בזמן פעולה וגם להפוך את התחזוקה שלו לקלה ונוחה יותר.

למעבר לסוגי שסתומים נוספים לחץ כאן

 

דילוג לתוכן