טיפול במים ונוזלים

ברלין טכנולוגיות משווקת פתרונות לטיפול במים ונוזלים בתעשייה

במערכות תעשייתיות רבות נעשה שימוש במים שעברו טיפול כלשהו כמו RO או ריכוך. כל הטיפולים הללו לא מוציאים מהמים מרכיבים גזיים כמו חמצן או פחמן דו חמצני (פד"ח, CO2) המומסים בהם. למטרות רבות זה מספק, אבל יש מגוון רחב של שימושים בהם יש צורך חיוני בסילוק גזים מומסים כאלו.

בכל הקשור לסילוק חמצן, אחת השיטות הישנות עושה שימוש בכימיקלים לוכדי חמצן, אלא ששיטות אלו מלוות בשלשה חסרונות גדולים:

א. עלות מתמשכת ויקרה של כימיקלים

ב. צורך ביחידת בקרה שתנטר את ריכוז הכימיקלים

ג. עלויות טיפול במים המגיעים לביוב עם ריכוז כימיקלים גבוה.

ממברנות של ליקויסל עונות לצרכים השונים של סילוק חמצן ללא שימוש בכימיקלים, ללא צורך במערכת ניטור יקרה וללא פליטות של כימיקלים למערכות הביוב. עלות הטיפול ליחידת מים יורדות ביותר מ 50% עם אמינות גבוהה ביותר.

במקרים של צורך בסילוק פד"ח, במיוחד בתעשיות המיקרו-אלקטרוניקה, ובכלל כאשר דרושים מים עם מוליכות חשמלית מאוד נמוכה, הממברנות הינן למעשה האמצעי היחיד שמאפשר להוריד את המוליכות החשמלית ללא צורך באמצעים קיצוניים כמו יחידות EDI יקרות שגם צורכות הרבה חשמל.

צרו קשר לייעוץ והזמנות, נשמח לעזור

 

להמשך קריאה

יצרנים

זנית Zenit הינו יצרן איטלקי של משאבות טבולות, משאות צנטריפוגליות ומערכות לטיפול במים.

המשאבות הטבולות של חברת זנית Zenit תוכננו לשימוש תעשייתי לריקון וטיפול במי ביוב ושפכים והרמת מפלס.

חברת ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בישראל את מוצרי חברת Zenit, לכל שאלה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע.

חברת ליקווי סל (LIQUI-CEL) משתמשים בטכנולוגיה חדשנית לצורך העברת גזים מתוך זרם נוזלי ולתוכו. תאי הממברנה הללו מיוצרים על ידי קבוצת הממברנות התעשייתית של חברת Membrana, השייכת לחברת Polypore
תאי הממברנה של LIQUI-CEL משמשים להוספת או סילוק חמצן, פחמן דו חמצני או חנקן מתוך נוזלים שונים במגוון רב של תעשיות ברחבי העולם כגון חצאי מוליכים, אנרגיה, פרמצבטיקה, צילום, מזון ומשקאות ועוד.

למאמר בנושא ממברנות של LIQUI-CEL מאת ד"ר גבריאל (גבי) לוין, ראש מחלקת תהליך ואנליזה בברלין טכנולוגיות הקליקו כאן. להסבר נוסף ניתן לשמוע כאן את ה- webinar של LIQUI-CEL

 

דילוג לתוכן