איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

מתקנים אספטיים

מתקנים אספטיים | מיכלים אספטיים

אספסיס (asepsis) הוא מצב של היעדר מזהמים גורמי מחלות (כגון בקטריות, וירוסים, פטריות, וטפילים) או, מניעת מגע עם מיקרואורגניזמים. עיבוד אספטי הנו תהליך שבו מוצר סטרילי (אספטי) בדרך כלל מזון או תרופות, נארז במיכלים סטריליים / מיכלים אספטיים בצורה השומרת על סטריליות. הציוד המשמש בתהליכים הללו עשוי, במקרים רבים, מפלדת אל-חלד או פלב"ם נירוסטה.

השימוש במיכלים אספטיים מחייב את החברה המייצרת לעמוד בתקינה מחמירה ביותר שכן המיכלים האספטיים משמשים לא אחת חומרים פרמצבטיים, אחסון מוצרי מזון, קוסמטיקה ועוד. מיכלים אספטיים מאופיינים בעמידות בלחץ גבוהה ביותר כמו גם חיי מדף ארוכים של המיכלים עצמם ועמידות בפני תהליכים של קורוזיה, ומניעת חלודה.

חברת ברלין טכנולוגיות מייבאת מגוון סוגים של מתקנים אספטיים לתעשיות השונות, מתקנים הכוללים בין השאר מיכלים אספטיים למילוי הובלה ואיחסון SLC, מיכלים לעיקור בקיטור, מיכלי נירוסטה אספטיים רב פעמיים ועוד.

בין החברות שאת מוצריהן מייבאת לישראל חברת ברלין טכנולגיות ניתן למצוא את חברת NONTAGO, חברת SCHAFFER ועוד.

לביצוע הזמנת מיכלים אספטיים, חלקי חילוף למיכלים אספטיים או חלקי חילוף אחרים ליישומים תעשייתיים שונים אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר, או השאירו פרטיכם באתר לקבלת פרטים נוספים אודות המיכלים האספטיים המיובאים על ידי "ברלין טכנולוגיות".

יצרנים

לא מוצאים את מה שחיפשתם?

לפרטים נוספים אודות תחום זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...