משאבה טבולה | משאבות טבולות

ברלין טכנולוגיות מייבאת מגוון משאבות טבולות

מהי משאבה טבולה? משאבה טבולה (Submersible Pump) הינה משאבה צנטריפוגלית בעלת מנוע סגור הרמטית. כל היחידה (משאבה + מנוע) טבולים בנוזל. המבנה הסטנדרטי ממקם את המנוע מעל המשאבה כיחידה אחת. הנוזל נשאב מתחתית המשאבה. המשאבה בעלת אמפלר פתוח או Channel משמשת בדרך כלל להעברת נוזלים מלוכלכים, שפכים. חומרי המבנה הנפוצים פלסטיק, יציקת ברזל, נירוסטה ועוד.

משאבות טבולות עם מנוע חשמלי חד פאזי בדרך כלל כוללות מצוף הפעלה וכיבוי אינטגרלי (תלת פאזי ללא מצוף).
קיימות גם משאבות טבולות מסוג באר צנטריפוגליות רב דרגתית. בסוג משאבות אילו המנוע ממוקם מתחת למשאבה, משאבות באר משמשות לשאיבת מים מבארות עמוקים וצורתם כצורת צינור בקוטר "2 ומעלה בתלות בקוטר הצינור שאליו מוכנסת המשאבה.

למה משמשת משאבה טבולה?

משאבות טבולות משמשות בעיקר כאמצעי לשאיבת מים במקומות בהם נקוו המים כתוצאה מכשל בפעילות מערכת הניקוז או בהעדרה של מערכת שכזו. המשאבה יכולה לשמש לניקוז מי ביוב במיפלסים נמוכים, ניקוז בריכות שחייה, בריכות דגים, בורות מים ולמעשה בכל מקום בו מערכת הניקוז המקומית אינה מספקת מענה מלא או שאינה קיימת.

חברת ברלין טכנולוגיות מייבאת ומפיצה בארץ משאבות טבולות מדגמים שונים לבית ולתעשייה, וכן חלקי חילוף למשאבות טבולות. ניתן להשיג אצלינו מגוון מוצרים נוספים, הכוללים, בין השאר משאבות, מערכות סינון, ציוד תהליכי או חלקי חילוף למגוון מוצרים לתעשייה.

התקשרו עכשיו או מלאו טופס להזמנת משאבה טבולה, חלקי חילוף למשאבה טבולה או לקבלת מידע נוסף אודות המשאבות והתאמתן לצורכי הלקוח.

 

להמשך קריאה

יצרנים

זנית Zenit הינו יצרן איטלקי של משאבות טבולות, משאות צנטריפוגליות ומערכות לטיפול במים.

המשאבות הטבולות של חברת זנית Zenit תוכננו לשימוש תעשייתי לריקון וטיפול במי ביוב ושפכים והרמת מפלס.

חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל את מוצרי חברת Zenit, לכל שאלה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע.

חברת קלפדה Calpeda מציעה מגוון רחב של משאבות חשמליות: משאבות צנטריפוגליות, משאבות טבולות, משאבות יניקה עצמית, משאבות צנטריפוגליות רב דרגתיות, ועוד.

משאבות CALPEDA קומפקטיות ומאפשרות התקנה קלה בחללים סגורים.

ברלין טכנולוגיות מפיצה ומשווקת את מוצרי חברת קלפדה Calpeda בישראל, להזמנה ממוצרי החברו צרו עמנו קשר ונשמח לסייע.

חברת לוורה Lowara הממוקמת באיטליה, השייכת לתאגיד Xylem, מספקת מגוון רחב של משאבות מיציקת ברזל ובעיקר מנירוסטה לתעשייה.
בין סוגי המשאבות שחברת Lowara משווקת, ישנן: משאבה צנטריפוגלית, משאבה טבולה, רב דרגתית אנכית ואופקית, משאבות יניקה עצמית ועוד.

ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בארץ את לוורה – LOWARA, התקשרו אלינו או מלאו טופס להזמנת מוצרי לוורה. נשמח לעזור לכם בכל שאלה.

חברת פדרולו (PEDROLLO) האיטלקית היא אחת החברות המובילות בעולם בייצור משאבות מים חשמליות. החברה, שנוסדה בשנת 1974, מייצרת כיום כ-2 מיליון משאבות מים חשמליות עבור מגוון של יישומים – הנדסיים, חקלאיים, אזרחיים ותעשייתיים, בכ-160 מדינות ברחבי העולם.

מגוון המשאבות ש-PEDROLLO מייצרת כולל 50 סוגי משאבות מים, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, שמאפשרות לחברה לשמור על מעמדה המוביל בתחום אספקת המים העולמית.

בחברת PEDROLLO מאמינים שהגיע הזמן להפיץ ולתמוך בתפיסה של יזמות אתית (Ethical Enterprise) ברחבי העולם. להניע את הרעיון קדימה, החברה מקדמת יוזמה חדשה בשם Pedrollo4People.

אחד האתגרים הגלובליים הגדולים ביותר העומדים בפנינו הוא ניהול משאבי המים המצומצמים העומדים לרשותנו. PEDROLLO, כחברה המאמינה באחריות תאגידית מבקשת להיות חלק אקטיבי מהמאמץ להפוך מים לנגישים יותר בכל רחבי העולם. כחברה שמתמחה בייצור והפצת משאבות חשמליות להעברת מים (water conveyance), פדרולו משתפת פעולה עם גורמים רבים באיטליה וברחבי העולם בכדי להגדיל את הנגישות של אוכלוסיות למי שתייה. על הפעילות של PEDROLLO בנושא אפשר לקרוא באתר Pedrollo4People.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

חברת סימאקו SIMACO האיטלקית הינה חברה משפחתית שנוסדה בשנות ה-60 והפכה עם הזמן לאחת החברות המובילות בעולם בתחום טכנולוגיית הולכת נוזלים.

SIMACO מתרכזת בעיצוב, ייצור והפצה של משאבות לתעשייה מסדרות CP ,VA ,C ועוד. עם השנים הגדילה החברה את מבחר המשאבות והציוד שהיא מציעה, כמו גם את פריסתה הגלובלית וכיום ניתן למצוא את מוצריה, הככוללים בין השאר משאבות טבולות, משאבות צנטריפוגליות וסוגים רבים נוספים של משאבות בלמעלה מ-30 מדינות.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

אודות אקווהפסט

המשאבות הצפות של אקווהפסט הינן פשוטות, מהירות, יעילות ואינן דורשות כל תחזוקה.

אקווהפסט, שהינה חברה מובילה בעולם, תכננה מגוון שלם של משאבות מים צפות בהתאם לדרישות משירותי כבאות שונים.
משאבות המים של אקווהפסט מאפשרות מילוי של כבאיות ושל כלי רכב המיועדים לכיבוי שריפות ביערות, מכל מקום מים עם גישה מוגבלת או ממיכל פתוח גמיש. משאבות אלו אידיאליות גם לשם פינוי מים במקרה של הצפה.

המשאבות הצפות של אקווהפסט, המיוצרות בצרפת מאז 1982, מסופקות לכוחות הכיבוי ב-50 מדינות ברחבי העולם.
מאז 2014 החברה הצטרפה לקבוצת סקורפ כדי להמשיך ולפתח את נוכחותה ברחבי העולם.

 

 

EBARA PUMPS EUROPE (אברה) מהווה את אחד המרכזים החשובים באירופה לייצור משאבות לשוק התעשייתי והביתי. EBARA פיתחה מגוון נרחב וחדשני של משאבות מפלדת אל חלד, בעלות יתרונות משמעותיים כגון יעילות גבוהה ויכולת להקטין למינימום את איבוד האנרגיה שנגרם במהלך החיכוך.

EBARA משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת ביותר לייצור המשאבות עבור מגוון נרחב של סקטורים בתעשייה. הייצור עצמו מתבצע באיטליה והינו ללא מגע יד אדם.

בחודש יוני 2011 הודיעה חברת EBARA PUMPS כי תוך זמן קצר תציע החברה משאבות עם מנועים בעלי רמת ניצולת אנרגיה יעילה יותר בהתאם להנחיות האיחוד האירופי בנושא שנכנסו לתוקף בחודש יוני – Energy Using Products Directive.  החברה הודיעה כי החל מחודש יוני כל המשאבות עם מנועים יעמדו בתקן ניצולת האנרגיה IE2.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

 

 

חברת Perissinotto האיטלקית מתמחה בייצור משאבות מיוחדות במיוחד עבור תעשיית הגרניט, הקרמיקה והשיש.

החברה מתגאה במוניטין מעולה שנצבר במשך למעלה משישים שנות פעילותה. את המשאבות שלה, שזוכות לשבחים בזכות האמינות הגבוהה שלהן. כל אחת ממשאבות פימו (Pemo) שמיוצרת במפעל על ידי הצוות המיומן של Perissinotto מצוידת במיטב הטכנולוגיה ומותאמת לדרישות לקוח ספציפיות. מלבד תעשיות הגרניט, הקרמיקה והשיש, ניתן למצוא את משאבות Pemo בענפי התעשייה הבאים: נייר, מזון, כימיה וכרייה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

 

 

 

דילוג לתוכן