פלטות פיצוץ

ייבוא ושיווק פלטות מוגנות פיצוץ

פלטות מוגנות פיצוץ הם מכשירי בטיחות עם נקודת פריצה מוגדרת המגיבים ללחץ ומשמשים לשחרור לחץ במגוון יישומים נרחב בתעשייה. הן מגנות על כלים וצינורות מפני עיוותים ונזקים אחרים. המטרה העיקרית היא להגן באופן אופטימלי ולמזער זמני השבתה של המערכת במקרים של תקלות, למשל לחץ יתר או ואקום גדול בתהליך, לשם הגנה על עובדים, סביבתם והמכונה.

הדרישה לפלטות מוגנות פיצוץ הולכת וגוברת עם השנים והפיתוח שלהן התרחב בתגובה לדרישות התעשייה, הטכנולוגיה המתפתחת וצרכים אשר משתנים עם הזמן.

היתרון הגדול של פלטות מוגנות פיצוץ הוא ביצוע אמין ללא כשלים לאורך זמן, מה שהופך אותן לאחד מהמוצרים ההכרחיים והחסכוניים ביותר.

חברת ברלין טכנולוגיות מייבאת מגוון פתרונות לתעשייה ע"י יצרנים מובילים באירופה. צרו קשר לקבלת מידע נוסף והזמנות

להמשך קריאה

יצרנים

IEP Technologies היא הספקית המובילה בעולם למערכות ושירותי הגנה מפני פיצוץ. במשך למעלה מ- 60 שנה החברה מספקת פתרונות הגנה למניעה, בידוד ופריקה של חלקיקים או אדים דליקים בתעשיות העיבוד. IEP טכנולוגיות פועלת ממספר מיקומים שונים בארצות הברית, גרמניה, שוויץ, בריטניה, צרפת וטורקיה ומציעה תכנון ושירות למערכות בשיתוף צוות ייעודי של מהנדסים יישומיים, מנהלי מכירות אזוריים ומהנדסי שטח.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את IEP Technologies ומשווקת את מוצריה.

היצע הפתרונות של חברת IEP Technologies להגנה מפני פיצוץ כולל את מגוון מוצרי האוורור הידועים והאמינים של Brilex ו-HOERBIGER, אשר מציעים אמצעי הגנה מוסמכים המאבטחים תהליכי ייצור מכוחם ההרסני של פיצוצים תעשייתיים.

 

פתרונות אוורור לניתוב פיצוצים

טווח הטכנולוגיות המקיף של IEP Technologies בתחום תעלות ניתוב הפיצוצים תוכננו במיוחד להפחתת עוצמת פיצוצים תעשייתיים עקב חלקיקים דליקים המגנים על אנשים ותעשיות ברחבי העולם.

לוחות פתחי הפיצוץ של IEP Technologies נועדו להיפתח בלחץ מוגדר מראש, על מנת לאפשר לכדור האש ולחץ המופק בפיצוץ לפרוץ לאזור בטוח. לוחות הפתחים זמינים במגוון מלא של גדלים, תצורות ולחצי פתיחה. לוחות פורצי פיצוץ זמינים בפורמטים שטוחים, רב שכבתיים ודמויי כיפה, בהתאם ליישום הספציפי, בכדי לספק את פתרון ההגנה הנכון. הפתרון מתאים למגוון רחב מאוד של פרמטרי פיצוץ החל מערכי KSt גבוהים מאוד עד לרמות קודמות נמוכות מאוד, הפתחים שהונדסו ונבחרו היטב עשויים לשמש כשיטת אבטחה פשוטה ביותר. בין אם אפשרות האוורור הטובה ביותר ליישום ספציפי היא תעלת פריקה סטנדרטית או נגד אש; יש לקחת בחשבון גם את בידוד המתחם מהפיצוץ על מנת להפחית את הסיכון להתפשטות להבה לציוד העיבוד הסמוך לו או למפעל עצמו.

במשך למעלה מ-35 שנים REMBE GmbH מפתחת, מייצרת ומוכרת שורה של מוצרים מתקדמים מסוגם בתחומי הבקרה, מדידה ובטיחות בתעשייה.

חברת רמבה (REMBE) מתמחה במתן פתרונות לצרכים ייחודיים של לקוחות תעשייתיים. בחברה, הממוקמת בגרמניה, פועלות שתי חטיבות:

חטיבת בקרה – אחראית על פיתוח וייצור מגוון של מערכות מדידה, החל במתמרים (transducers) וכלה במערכות למדידת ובקרת זרימה של מוצקים. המערכות הללו מיועדות לסילואים, מיקסרים, מיכלים ולעוד שימושים תעשייתיים הדורשים בקרה מדוייקת ומתקדמת על תהליכי היצור.

חטיבת בטיחות – כאן מייצרים דיסקים (bursting discs), שסתומי לחץ (breather valves) ומערכות הגנה בפני פיצוצים שמיועדים למגוון יישומיים תעשייתים.

 

דילוג לתוכן