מתגים וממסרים

ייבוא ושיווק מתגים וממסרים

חברת ברלין טכנולוגיות מייבאת ומפיצה מתגים, ממסרי בטיחות, ממסרים, סוגים שונים של ממסר פחת, אמצעי בקרה וציוד נוסף לתעשייה. המותגים המיובאים על ידי ברלין טכנולוגיות עומדים בתקינה המתקדמת והמחמירה ביותר.
לייעוץ והזמנות, התקשרו או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

 

להמשך קריאה

יצרנים

קומיטרוניק | COMITRONIC היא המחלקה המסחרית של BTI, המתמחה בייצור פתרונות בטיחות (מתגים, ממסרים, אמצעי בקרה וכו’) למכונות בתעשייה. המפעל ויחידותיו השונות, כולל המחלקה המסחרית, ממוקמים בפאתי פריז.

COMITRONIC / BTI פועלת מזה 25 שנים ובשנת 1993 רשמה פטנט על טכניקה חדשנית הידועה כ-ACOTOM process. לחברה מוניטין רב בתחום ומוצריה מעוצבים ומיוצרים בהתאם לתקני האיכות והבטיחות המתקדמים ביותר. החברה שמה לה למטרה לספק את אוכלוסיית המוצרים שלה כנגזרת ישירה ממודולריות קו היצור הדרושה מדינמיות השווקים בעולם. רמת האמינות הגבוהה של מוצרי חברת COMITRONIC ידועה ברחבי העולם ומשפיעה בעקיפין על כל שאר היצרנים המתחרים.

המתגים, הממסרים וכל אמצעי הבקרה לתעשייה של החברה מספקים את הפתרון האמין, המתקדם, החדשני והעדכני ביותר שניתן למצוא.

 

 

 

 

מלבד ייצוג של חברות מובילות בעולם, ברלין טכנולוגיות מתמחה ברכש של חלקים איכותיים למכונות ולמערכות בקווי ייצור תעשייתיים, חלקי חילוף וציוד טכני והנדסי לתעשייה.

אחת הדוגמאות הבולטות הינן מחברים גמישים, בלווז (Bellows) המשמשים למגוון רחב של יישומים טכניים במגזרים שונים בתעשייה, כגון אמצעי בקרה וחישה (תרמוסטטים, מתגים וכו’), חימום, סניטציה, אנרגיה סולארית ועוד.

ברלין טכנולוגיות מספקת בלואים וחלפים לפי דרישת הלקוח והגדרותיו (כולל לקוחות OEM) – אנחנו נתאים את הבלואים בדיוק לצרכים שלכם, החל בסוג החומר ממנו הבלואים עשויים (נירוסטה, פלדת אל חלד – stainless steel וכו’) וכלה בגודלם.

בנוסף, אנחנו מציעים שירות גם לאחר ביצוע הרכישה, כולל שיפוץ של הבלו עצמו אצל היצרן במידת הצורך,  אשר יחסוך את הצורך והעלות של החלפת הבלו.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר, אנא צרו קשר בטלפון 08-6638100 או באמצעות דף צור קשר.

 

דילוג לתוכן