אנקודרים

ייבוא ושיווק אנקודרים

אנקודר הינו חיישן לניטור מצב, מהירות וזווית. ניתן למצוא סוגי שונים של אנקודרים וביניהם אנקודרים אופטיים, מגנטיים, יחסיים מוחלטים ועוד. לכל אנקודר יש תפקיד מוגדר על פיו הוא בנוי.

יש להבין את הצורך התעשייתי ובסוג המדידה בכדי לבחור אנקודר מתאים, ישנם מקרים בהם נצטרך לשלב מספר סוגים של אנקודרים בהתאם לערכי המדידה הנדרשים.

שימוש של אנקודרים בתעשייה

ניתן למצוא שימוש נרחב של אנקודרים במגוון רחב של תעשיות. ברוב המקרים אנקודרים יותקנו במערכות בקרה ומערכות ייצור מתקדמות. בתעשיית האלקטרוניקה והאופטיקה, אנקודר מסוגל למדוד בצורה מקצועית אורכים משתנים במערכות מיכון ואוטומציה שונות.

ברלין טכנולוגיות בע"מ מייבאת ומשווקת מבחר רחב של אנקודרים ממיטב היצרנים בעולם. תוכלו למצוא אצלנו אנקודר המתאים בדיוק עבור הצרכים התעשייתיים שלכם.

לייעוץ והזמנות, התקשרו או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם.

להמשך קריאה

יצרנים

חברת הונר (HOHNER) מתמחה בעיצוב וייצור של אנקודרים/ מקודדים (encoders) אופטיים. במשך השנים הרחיבה החברה את מגוון המוצרים שהיא מייצרת וכיום היא מציעה מגוון רחב של אנקודרים איכותיים לתעשייה.

האינקודרים של HOHNER נמצאים בשימוש במגזרים תעשייתים רבים, כולל ציוד הרמה, אווירונאוטיקה, אריזה ועיבוד מזון ומהווים נדבך נוסף בתכנון וביצוע קו יצור איכותי. השמירה הקפדנית על איכויות התכנון והיצור הגבוהות של חברת HOHNER מובילה אותה למקום של כבוד בין החברות המובילות בתחום יצור המקודדים האופטיים.

 

חברת TWK ELEKTRONIK (טי.דאבליו.קיי אלקטרוניק) מתמחה בעיצוב וייצור של אנקודרים (encoders) ומערכות חיישנים (senors) למדידות לינאריות וסיבוביות. במשך כמעט חמישים שנות פעילותה הרחיבה החברה את מגוון המוצרים שהיא מייצרת וכיום היא מציעה מגוון רחב של אנקודרים וסנסורים למגוון יישומים תעשייתיים, ממכונות נייר גדולות ועד לטורבינות רוח. המכשירים והמערכות של TWK ELEKTRONIK מאופיינים בחדשנות טכנולוגית, איכות, אמינות ומותאמים לדרישות לקוח. מאחורי כל מוצר של חברת TWK ELEKTRONIK עומדת מערכת שלמה של חשיבה יצירתית, הנדסה מתקדמת ואיכות יצור ללא פשרות. המקודדים והחיישנים מיצורים בטכנלוגיות חדשניות להבטחת שביעות רצונו של הלקוח הסופי כערך עליון מעיקרון שמירת שמה הבינלאומי של החברה כחברה מובילה בתחום.

 

 

DEUTSCHMENN (דויטשמן) פועלת בענף הבקרה והאוטומציה מזה כ-30 שנה והתפרסמה כבר בתחילת שנות השמונים בעקבות הפיתוח של מתגי קצה אלקטרונים שניתנים לתכנות. החברה פועלת גם בענף התקשורת התעשייתית מזה כ-10 שנים, תוך שהיא מפתחת ומייצרת ציוד לתקשורת דרך ערוצים חשמליים (field buses) ורשתות אינטרנט.

DEUTSCHMENN מפתחת ומשווקת מוצרים בתחום התקשורת לתעשייה בעשר השנים האחרונות, כולל ייצור של מוצרים עם field buses ו-Ethernet לתעשייה.
הבקרים המתוכנתים, מתגי הקצה וכל מוצרי האטרנט של החברה מהווים את הטכנולוגיה העדכנית והחדשנית ביותר בתחום.

 

 

 

 

מלבד ייצוג של חברות מובילות בעולם, ברלין טכנולוגיות מתמחה ברכש של חלקים איכותיים למכונות ולמערכות בקווי ייצור תעשייתיים, חלקי חילוף וציוד טכני והנדסי לתעשייה.

אחת הדוגמאות הבולטות הינן מחברים גמישים, בלווז (Bellows) המשמשים למגוון רחב של יישומים טכניים במגזרים שונים בתעשייה, כגון אמצעי בקרה וחישה (תרמוסטטים, מתגים וכו'), חימום, סניטציה, אנרגיה סולארית ועוד.

ברלין טכנולוגיות מספקת בלואים וחלפים לפי דרישת הלקוח והגדרותיו (כולל לקוחות OEM) – אנחנו נתאים את הבלואים בדיוק לצרכים שלכם, החל בסוג החומר ממנו הבלואים עשויים (נירוסטה, פלדת אל חלד – stainless steel וכו') וכלה בגודלם.

בנוסף, אנחנו מציעים שירות גם לאחר ביצוע הרכישה, כולל שיפוץ של הבלו עצמו אצל היצרן במידת הצורך,  אשר יחסוך את הצורך והעלות של החלפת הבלו.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר, אנא צרו קשר בטלפון 08-6638100 או באמצעות דף צור קשר.

 

דילוג לתוכן