דלתות צילינדרים ומנעולים

להמשך קריאה

יצרנים

חברת דיקטטור – DICTATOR הבינלאומית הוקמה בשנת 1932 ונותרה חברה בבעלות משפחתית מאז 1971, בעלת מתקני ייצור בגרמניה, הולנד, ספרד ואנגליה ונציגויות ב-18 מדינות. מטה החברה מוקם בנאוסאס, בקרבת אוגסבורג שבגרמניה.

המוצרים של חברת דיקטטור – DICTATOR מיועדים למגזרים שונים ומגוונים בתעשייה. בין המוצרים ישנם: ציוד מעליות, פתרונות לסגירת דלתות, מערכות לבקרת אינטרלוק, מנגנונים להפעלת שערים ודלתות, מנגנונים להפעלת דלתות אש, פתרונות לבקרת דלתות אש, בוכנות גז, משככי תנודות ובולמי זעזועים הידראוליים

מקור שם החברה: דיקטטור – DICTATOR
ב-1930 שני מהנדסים, גרמני והולנדי, המציאו את חברת "הידראולישן שטוסדמפפר אונד שליסר פור טורן" (משככי תנודות ומנגנוני סגירה שקטה לדלתות). ב-15 בינואר 1932 הונפק פטנט מספר 578533 על המצאה זו, בולם דלת מיוחד זה מאט את הדלת כאשר היא נסגרת בתנופה חזקה ולאחר מכן גורם לה להיכנס בשקט לעמדת הסגירה, שם הבולם גם משאיר את הדלת. ממציאי המנגנון קראו למוצר דיקטטור, משום שהוא מכתיב (dictate באנגלית) לדלת להיסגר באופן שקט אך ודאי.
מכיוון ששמה של קבוצת דיקטטור היה בינלאומי במקורו, בחרו שני הממציאים להשתמש באיות המקובל בעולם,"Dictator" ב-c, ולא באיות המקובל בגרמנית ב-k.

שירות וייעוץ
מטרת שירות הלקוחות הטכני של החברה היא למצוא פתרון לכל השאלות המופנות אליה, איזוטריות ככל שיהיו, לא רק באמצעות המגוון הנרחב של המוצרים הסטנדרטיים, אלא עם פתרונות מיוחדים, מותאמים אישית ופתרונות מערכתיים מורכבים, שלעיתים קרובות הופכים מאוחר יותר למוצרים סטנדרטיים. מוצרי דיקטטור זוכים לשירות הזה.

תקני איכות
בולם הדלת, שהפטנט עליו הונפק ב-1932, משמש כיום ככלי חשוב לפתרון בעיות בדיוק כפי שהיה אז. כמובן, מוצר זה צעד עם הזמן, זכה למספר "עדכוני מראה" וכיום הוא מעודכן מבחינה טכנית. זה גם מה שמאפיין את דיקטטור, המשתמשת לכל אורך חיי המוצר – פיתוח, ייצור ומכירה – בטכנולוגיות המודרניות ביותר לשם ארגון תהליכים באופן היעיל ביותר האפשרי. בזכות אתרי הייצור הממוקמים במערב אירופה, דיקטטור עומדים בתקני האיכות הגבוהים ביותר ובה בעת יכולים לייצר מוצרים תחרותיים.

דילוג לתוכן