בקר טמפרטורה

ייבוא ושיווק בקר טמפרטורה

מהו בקר טמפרטורה? מדידת טמפרטורה נעשית על ידי בקר טמפרטורה. הבקר הינו מכשיר המשמש לבקרה אלקטרונית, שליטה בטמפרטורות ושליטה בתהליכי ייצור. בקר טמפרטורה הינו מכשיר בקרה בעל חיישן המודד טמפרטורות בסביבות שונות, הבקר עומד ומקפיד בתקנים מחמירים בתהליכי ייצור שונים.

ציוד לבקרת טמפרטורה מהווה חלק קריטי ורב משמעות מתוך כלל מכלול רחב יותר של ציוד בקרה ואוטומציה במפעלים שונים המאפשר תהליך שליטה ופיקוח על שלבי הייצור השונים.
ישנם יישומים שונים בהם נעשה שימוש בבקר טמפרטורה. יישומים אלה יכולים להיות לצרכים תעשייתיים, במפעלי ייצור, יחידות איחסון, שילוח, בקרי טמפרטורה לתעשיית הרכב, ללוחות חשמל ועוד אך בקרי טמפרטורה יכולים לשמש גם במוצרים המשרתים את הסקטור הפרטי כגון בוילרים, מערכות חימום והרתחת מים, כמו קומקומים, למשל ועוד.

בקר טמפרטורה – יתרונות

בקר טמפרטורה מבטיח את אורך החיים של גופי חימום ארוכים, ישנה הקפדה על תקנים מחמירים, עמידה בתקני ייצור וחיסכון בפעולות תחזוקה.

ברלין טכנולוגיות בע”מ מייבאת ומשווקת מבחר רחב של בקרי טמפרטורה שונים לתעשיות שונות בישראל ובעולם. לייעוץ והזמנות התקשרו או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

 

להמשך קריאה

יצרנים

טמפרס (TEMPRESS) היא היצרן הגדול ביותר בסקנדינביה של מכשירים איכותיים למדידת טמפרטורה, לחץ וגובה (של נוזלים). מאז הקמתה בשנת 1956, פועלת החברה בחמישה תחומים עיקריים: קירור, תעשייה ימית, תהליכי ייצור תעשייתיים, תעשיית המזון/הפרמצבטיקה וייצור של מכונות/מתקנים.

לחברה הדנית יש מגוון רחב של מוצרים שמפתחים עובדיה, כאשר מגוון המוצרים נבנה תוך שימוש בשיטה מודולרית, שמאפשרת רמה גבוהה של גמישות בכל הקשור להתאמת המכשור לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ולקוח. בשיטה זו, מתאפשר ל-TEMPRESS לספק ללקוחותיה פתרונות אופטימליים וגם כאשר מדובר בצרכים מורכבים, TEMPRESS עושה כל מאמץ להגיע לפתרון שישביע את רצון הלקוח במונחי איכות ומחיר.

 

 

אנדרסון (ANDERSON) הינה חברה אמריקאית, הממוקמת במדינת ניו יורק, ארה”ב, ועוסקת בעיצוב וייצור מגוון רחב של ציוד ומכשור לבקרת תהליכים עבור לקוחות בתעשיות הפרמצבטיקה, ביו-פרמצבטיקה, מזון ומשקאות ומחלבות. מוצרי החברה כוללים מדים, משדרים ומוניטורים למדידת טמפרטורה, גובה ולחץ.

מוצרי חברת ANDERSON מבטיחים ציוד שיעמוד בכל דרישה של ביצוע, מהימנות, ניקיון וסטריליזציה.

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן