איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

משאבות פריסטלטיות

ברלין טכנולוגיות מייבאת מגוון של משאבות פריסטלטיות תעשיתיות

משאבה פריסטלטית (peristaltic pump) היא משאבת דחיקה חיובית. משאבות פריסטלטיות משמשות בתעשיית הכימיה, שפכים, מזון ותעשיות מסוכנות בשל אופן פעולתן. הפעולה של משאבה פריסטלטית מבוססת על לחיצת צינור סטטי שבו נלכד הנוזל. החלל הלכוד של הנוזל מוסע לאורך הצינור ע"י פעולת סחיטת הצינור בהתקדמות 2 נקודות הלחיצה עד לשחרור נקודת לחיצה קדמית ודחיסת הנוזל לצינור הסניקה.

פעולת סחיטת הצינור מתבצעת ע"י גלגל סובב שבהקפו ממוקם הצינור. מספר נקודות הלחיצה על הצינור קובע את רמת הדיוק של משאבה פריסטלטית. בהרפיית לחיצה על הצינור האלסטיות של הצינור פותחת אותו ומיצרת תת לחץ ע"י הגדלת נפח שמאפשר יניקה של עד כ- 0.9 בר.

יתרונה הגדול של משאבה פריסטלטית בא לידי ביטוי בכך שאין צורך באטם ציר כמו כן בשל המעבר המלא של הצינור במשאבה מתאפשרת העברת מוצקים גדולים יחסית במינימום פגיעה במוצקים. תהליך זה נקרא פריסטלסיס (peristalsis) והוא משמש במערכות ביולוגיות רבות, כגון פעולת צינור המעי בגוף האדם. חומר מבנה הצינור נקבע על פי עמידות לנוזל המועבר.

חלקי חילוף למשאבה פריסטלטית

חברת ברלין טכנולוגיות, בנוסף להיותה יבואן ראשי של משאבות פריסטלטיות, מייבאת גם חלקי חילוף למשאבות פריסטלטיות. רכישת חלקי חילוף אלה מאפשרת הוזלת תחזוקה שוטפת של המשאבה, ויש בה כדי לחסוך עלויות ברכישת משאבה פריסטלטית חדשה.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת "ברלין טכנולוגיות" לביצוע הזמנות או לקבלת מידע נוסף בדבר מגוון המוצרים המוצעים למכירה ע"י החברה.

יצרנים

CRANE

משאבות דיאפרגמה – משאבות לחץ אוויר – משאבות פריסטלטיות לתעשיה

לא מוצאים את מה שחיפשתם?

לפרטים נוספים אודות תחום זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...