איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

משאבות מינון

ברלין טכנולוגיות מייבאת מגוון של משאבות מינון תעשיתיות

משאבת מינון (metering pump) מניעה כמות מדויקת של נוזל בפרק זמן קצוב, ובכך מספקת קצב זרימה מדויק. הספקת נוזלים בקצבי זרימה מדויקים ומתכווננים נקרא לעתים מינון. המושג "משאבת מינון" מבוסס יותר על היישום מאשר על הסוג הספציפי של המשאבה בה משתמשים. הסוגים הנפוצים יותר משאבה פריסטלטית ומשאבת דיאפרגמה.

למרות שמשאבות מינון יכולות לשאוב מים, הן משמשות במקרים רבים לשאיבת כימיקלים, תמיסות או נוזלים אחרים, כאשר חומרי המבנה של משאבת מינון מתאימים עפ"ר לשימוש עם כימיקלים. משאבות מינון רבות בנויות כך שיוכלו לדחוף ללחץ יציאה גבוה. הן בנויות עפ"ר למינון בקצבי זרימה קבועים למעשה (בחישוב ממוצע לאורך זמן) ובתחום רחב של לחצי יציאה.

היצרנים, בכל אחד מדגמי משאבות המינון שלהם, נוקבים בדירוג לחץ יציאה מקסימלי, שכנגדו מובטח שכל דגם יהיה מסוגל לשאוב. על המהנדס, המתכנן או המשתמש לוודא התאמה של הלחץ, הטמפרטורה, וחומרי המבנה למשאבה הנבחרת, מתאימים ליישום המיועד, ולסוג הנוזל שיש לשאוב. לרוב למשאבות מינון יש ראש משאבה ומנוע. הנוזל הנשאב עובר דרך ראש המשאבה, נכנס דרך קו כניסה ויוצא דרך קו יציאה. המנוע הנו עפ"ר מנוע חשמלי המניע את ראש המשאבה.

"חברת ברלין טכנולוגיות מייבאת, מפיצה ומשווקת משאבות מינון וחלקי חילוף, הכוללים גם חלקי חילוף למשאבות מינון. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לביצוע הזמנות או קבלת פרטים נוספים.

 

יצרנים

לא מוצאים את מה שחיפשתם?

לפרטים נוספים אודות תחום זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...