איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

משאבה ידנית

משאבה ידנית לתעשייה

משאבות ידניות (Hand Pumps) הנן משאבות המופעלות באופן ידני, ומנצלות כוח פיזי אנושי בשילוב יתרון מכני כדי להניע נוזלים או אוויר ממקום למקום. ישנם סוגים רבים של משאבות ידניות המוצעות בשוק, בעיקר כאלו הפועלות בעזרת בוכנה, דיאפרגמה או כנף מסתובבת, עם שסתומים חד-כיווניים (check valve) בכניסה וביציאה אל התא, הפועלים בכיוונים מנוגדים.

על פי רוב לכל משאבה ידנית יש טובלן (plunger) או בוכנה, והנן מסוג הדחק חיובי. יניקה ועילוי (suction and lift) הם שיקולים חשובים בשאיבת נוזלים. יניקה הנה המרחק האנכי בין הנוזל שיש לשאוב למרכז המשאבה, כאשר העילוי הוא המרחק האנכי בין המשאבה לנקודת ההספקה (delivery point). העומק שממנו יכולה משאבה ידנית לינוק מוגבל על ידי הלחץ האטמוספרי, לעומק תפעולי של פחות מ-7 מטרים.

הגובה שאליו משאבה ידנית תצליח להרים תלוי ביכולת המשאבה והמפעיל להרים את המשקל שבתוך צינור ההספקה. כך, אותה משאבה, יחד עם אותו מפעיל, יצליחו להשיג עילוי רב יותר עם צינור בקוטר קטן יותר, לעומת מה שיכלו עם צינור בקוטר גדול יותר.

חברת ברלין טכנולוגיות מייבאת לישראל מגוון משאבות ידניות המייוצרות בידי כמה מן היצרנים המובילים באירופה ובעולם.

בין היצרנים שאת המשאבות הידניות שלהם מייבאת ברלין טכנולוגיות ניתן למצוא את אולווילר (ALL WEILER), ליברני (LIVERANI), גראקו (GRACO), דבם (DEBEM), ג'סברגר (JESSBERGER) וחברות נוספות.

להזמנת משאבה ידנית, חלקי חילוף למשאבה ידנית, חלקי חילוף למוצרים שונים בתעשייה או קבלת פרטים נוספים אודות שלל המוצרים המיובאים על ידינו- אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר

יצרנים

לא מוצאים את מה שחיפשתם?

לפרטים נוספים אודות תחום זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...