איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

מפוחים

מפוחים

כאשר קיים צורך בביצוע פעולה המבוססת על יניקה, דחיסה ופליטה של אויר או גז אחר בלחץ – כנראה שקיים צורך במפוח. מפוח הנו מכשיר המזרים אויר או גז בלחץ לצורך ביצוע פעולה מסוימת. הפונקציונאליות של המפוחים היא רבה ומגוונת ויכולה לנוע בין ניקוי בסיסי של אבק או עלים, עבור דרך יישומים עדינים כמו פעולות צורפות שונות וכלה במפוחים תעשייתיים שתכליתם ריענון אוויר, שמירה על רמת חמצן נאותה באויר ועוד.

מפוחים תעשייתיים

תפקידם העיקרי של המפוחים התעשייתיים הנו בדרך כלל ניטור ושמירה על איכות האוויר במפעל, אולם מפוחים אלה יכולים לסייע אף במגוון פעולות נקודתיות המותאמות לצורכי המפעל.

ניתן לחלק בצורה גסה את המפוחים התעשייתיים ל-3 קבוצות עיקריות :

  1. מפוח תעשייתי ללחץ נמוך בספיקה גבוהה
  2. מפוח ללחץ בינוני
  3. מפוח תעשייתי ללחץ גבוה.

צורת המבנה של המפוח מכתיבה את יכולת יצירת הלחץ.

צורות מבנה נפוצות: מפוח רדיאלי, מפוח צנטריפוגלי, מפוח רגנרטיבי side channel , מפוח שמיניות ועוד.

המפוחים התעשייתיים שתכליתם שימור איכות האויר שואבים את האויר המזוהם ופולטים אותו אל מחוץ למבנה, ובד בבד מזרימים אל תוך המבנה אויר נקי ורענן. תהליך זה מאפשר שמירה על איכות האויר כל זמן שהמפוחים עובדים, ומאפשרים סירקולציה של האויר  והחלפתו.

חשוב לציין שתכלית המפוחים המיועדים לתעשייה הנה רבה ומגוונת, ובנוסף על מפוחי האויר שתכליתם ניקוי האויר ישנם מפוחים שתכליתם ניקוי מכונות, תעלות, צנרת וכיו"ב.

חברת ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת מבחר מפוחים תעשייתיים של מיטב היצרנים בעולם. בין החברות שאת מוצריהן משווקת בישראל ברלין טכנולוגיות ניתן למצוא את .אלקטרור, רובושי, אלמו ריטשל, שפיצנס בקר ועוד

להזמנת מפוחים, חלקי חילוף למפוחים, חלקי חילוף למערכות שונות או קבלת מידע נוסף- התקשרו עכשיו לחברת ברלין טכנולוגיות, ונשמח לסייע היכן שניתן בבחירת מפוחים תעשייתיים לצורכיכם.

יצרנים

לא מוצאים את מה שחיפשתם?

לפרטים נוספים אודות תחום זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...