איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

מערכות קיטור

דודי קיטור, ציוד קיטור ומערכות קיטור נוספות

דודי קיטור חשמליים הם סוג של דוד שבו הקיטור מופק על ידי שימוש בחשמל, לעומת שריפה של מקור דלק כלשהו. דודי קיטור אלו משמשים להפקת קיטור לתהליכים במפעלים ובמוסדות כגון מכבסות, מפעלים לעיבוד מזון ובבתי חולים.

מתפקידם להמיר אנרגיה חשמלית לאנרגיה תרמית ביעילות של כמעט 100%. תהליך יצירת הקיטור באמצעות דוד קיטור חשמלי פשוט למדי. זרם חשמלי עובר דרך גוף חימום הפועל כנגד, כדי להפיק חום באמצעות התנגדותו. מים מהמערכת וממיכל אגירה מוזרמים על פני או ליד גוף החימום בתוך צינור או מיכל, ומתחממים לטמפרטורה מתאימה.

לאחר מכן ממשיכים לחמם את המים עד לרתיחתם והפיכתם לאדים רוויים. האדים הרוויים מוסעים לכל מקום שבו הם נחוצים, דרך צנרת הקיטור היוצאת מגוף הדוד החשמלי. ישנם מומחים הסבורים כי דוד חשמלי עדיף בעצם על דוד המחומם על ידי שריפת דלק, וזאת מכמה היבטים.

דוד קיטור חשמלי זול יותר להפעלה לעומת דוד צורך דלק, וגם ידידותי יותר לסביבה. דוד קיטור חשמלי דורש פחות ציוד לצורך התקנתו לעומת דוד מסורתי, מה שמפחית את עלות ההתקנה הגבוהה הכרוכה בדוד המופעל על דלק. דוד קיטור חשמלי יכול להכנס ולהתאים לתוך אזור פיזי מצומצם. הדבר נובע מהאופן שבו הוא בנוי, והיעדר החלקים האופייניים הדרושים להפעלת דוד קיטור המופעל על שריפת דלק.

"ברלין טכנולוגיות" הה נציגה של יצרני דודי קיטור, ציוד קיטור ומערכות קיטור נוספות. צרו עמנו קשר להזמנת סוגים שונים של ציוד קיטור או חלקי חילוף לדודים, וציוד קיטור נלווה.

יצרנים

ESG

גנרטורים חשמליים לייצור קיטור לתהליכים תעשייתיים

לא מוצאים את מה שחיפשתם?

לפרטים נוספים אודות תחום זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...