איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

מערכות ערבוב ועירבול

ברלין טכנולוגיות נציגה של מספר יצרני מערכות עירבול ומערכות ערבוב

בתהליכי ייצור ישנם הרבה חומרים, כגון אבקות עדינות מאוד, שאינם מתערבבים בקלות לתוך נוזל או עם מוצקים אחרים. על מנת לגרום להם להתערבב, יש צורך להפעיל עליהם גזירה אינטנסיבית כדי שיישברו. סוג המערבל המועדף עבור פיזור וגריסת מוצקים (deagglomeration) הנו מערבל גזירה גבוהה (high shear mixer) או טורבינה בעלת מספר הספק נמוך (low power number) שניתן לסובב במהירות גבוהה על מנת להפיק שדות גזירה אינטנסיביים שבכוחם לרסק את הגושים לחלקיקים.

מערבל גזירה גבוהה מפזר מרכיב כלשהו (נוזל, מוצק או גז) אל תוך פזה עיקרית רציפה (נוזל) שבדרך כלל לא היו ניתנים לערבוב זה בזו. רוטור או להב, יחד עם רכיב קבוע הידוע בשם סטטור, או מערך של רוטורים וסטטורים, משמש או במיכל המכיל את התמיסה לערבוב, או בצינור שדרכו עוברת התמיסה, על מנת ליצור גזירה. מערבל גזירה גבוהה יכול לשמש ליצירת תחליבים (אמולסיות), תרחיפים, ליוסולים (lyosols) (גז המפוזר בנוזל), ומוצרים גרגיריים. מערבלים כאלה משמשים בתחומי תעשייה רבים כגון דבקים, כימיקלים, קוסמטיקה, מזון, תרופות ופלסטיקה לצורך תחלוב (אמולסיפיקציה), הומוגניזציה, הקטנת גודל חלקיקים, ופיזור.

"ברלין טכנולוגיות" מייבאת, משווקת ומפיצה בישראל מערכות ערבוב וערבול, וחלקי חילוף למערכות ערבוב וערבול. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לקבלת מידע נוסף או ביצוע הזמנות, ונשמח לעמוד לרשותכם.

יצרנים

ROPLAN

טכנולוגיות אטמים מכניים – בוחשים – ציוד שטיפה – מערכות בקרה לתעשייה

לא מוצאים את מה שחיפשתם?

לפרטים נוספים אודות תחום זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...