איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

מדחסים

מדחס אוויר

מדחס אוויר הנו כלי מכני שתחליתו דחיסת האוויר באופן כזה שנפח האוויר קטן בתהליך של דחיסה ולחץ. האויר הדחוס שואף להתפרץ ובכך לשחרר אנרגיה. מדחס האוויר הנו, אם כך, מכשיר המאפשר אגירה של אנרגיה ושחרור אנרגיה בצורה מבוקרת, אנרגיה הנוצרת כתוצאה מאויר דחוס השמור בכלי הקיבול של המדחס.

ישנם מספר סוגים של מדחסי אוויר המשרתים תכליתות שונות ומבצעים עבודתם בטכנולוגיה שונה. בין המדחסים שבשימוש ניתן לציין את הבאים:

  • מדחס אוויר בורגי
  • מדחס אוויר יבש, המשמש בעיקר בתעשיות הפארמה והמזון
  • מדחס אוויר בוכני
  • ועוד…

לכל אחד מן המדחסים השונים יתרונות וחסרונות יחסיים הנובעים מדרך פעולת המכשיר, ומומלץ להתייעץ בטרם רכישת המכשיר על מנת לקנות את המכשיר האידיאלי לפעולה שזה אמור לבצע. חשוב גם לבקש הכוונה מקצועית בטרם שימוש במדחס האויר על מנת שהתפעול השוטף יהיה בטוח, יעיל ויאריך את חיי מדחס האוויר לשימוש ארוך טווח.

חברת ברלין טכנולוגיות מייבאת מגוון סוגים של מדחסי אוויר המיוצרים ע"י המובילים שביצרני מדחסי האויר לשימושים תעשייתיים שונים. החברה אף מייבאת, משווקת ומפיצה חלקי חילוף למדחסים של מגוון יצרנים.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לקבלת מידע נוסף או להזמנה של מדחסי האוויר המיובאים על ידינו או הזמנת חלקי חילוף למדחסים המופצים ע"י "ברלין טכנולוגיות".

יצרנים

לא מוצאים את מה שחיפשתם?

לפרטים נוספים אודות תחום זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...