ציוד ניטור וניתוח גזים

להמשך קריאה

יצרנים

חברת טסטינג (Testing) הסלובנית אשר נוסדה בשנת 1989, הינה ספקית של ציוד בדיקות איכותי מיוחד שבדרך כלל אינו זמין בשוק. העבודה היחידה של חברת TESTINGהיא עיצוב, פיתוח וייצור של ציוד בדיקות מיוחד עם סטנדרטים של IEC, CEE, EN ו-DIN. הציוד של החברה נבנה לצרכים העכשוויים שנקבעים על ידי הסטנדרטים האלו.

חברת Testing נכנסה לרשימת ה- IEC CB-BULLETIN OC כיצרנית מוכרת של ציוד בדיקה על בסיס המוצרים שלה, שנבדקו ונבחנו במעבדות בינלאומיות מוכרות ו-NCBs.

טווח הייצור של TESTING כולל ציוד בדיקות IP, אצבעות בדיקה וגשושיות, ציוד בדיקת בטיחות, אומדנים לתקעים ושקעים, מצמדים, מכשור לשבירת קיבולת, הפעלה רגילה ומבחנים של מתגים, תקעים, שקעים, ציוד למבחני התנגדות לחום ואש וציוד לבדיקה של כוח מכני וסיכונים מכניים, מדידים לכל סוגי הבדיקות המכניות של שקעים ותקעים חשמליים, בתי נורות, עמידות מפסקים במחזורים וכו'. בנוסף, Testing מייצרת תאים סביבתיים שונים, כולל תאים של לחות, טמפרטורה ואבק.

בעזרת הציוד של חברת טסטינג ניתן להתאים מוצרים לדרישות של תקנים לאומיים שונים כגון: IEC 60065, 60238, 60335, 60400, 60529, 60598, 60669, 60884, 60950, 61058, 61058, CEE, EN, JUS, ISO, OCIR, CCITT, DIN, BS, NF, UL. בנוסף, החברה ערוכה לעמוד גם ברגולציות ודרישות נוספות, בצורה מדידה ומוכחת.

איכות ואמינות של המוצרים של Testing הם לא רק דבר מהותי עבור החברה, אלא גם מאפיינים של כל החברות הידועות והיצרניות בעלות השם העולמי. ציוד בדיקות איכותי יכול גם לתרום לחיסכון נוסף בחומרים, אנרגיה וזמן.

ברלין טכנולוגיות משווקת את מוצרי Testing בישראל. אם אתם לא מוצאים את המוצר שחיפשתם, צרו קשר ונשמח לסייע.

 

 

 

חברת SES International ההולנדית מחזיקה בניסיון מוכח ובטכנולוגיות המתאימות על מנת לסייע ללקוחותיה להשיג את יעדיהם העסקיים מאז שנות ה-50. החברה מספקת את העיצוב החסכוני והיעיל ביותר עבור חבילת מדחס ותחנות מדחס לתעשייה: מיחידות "עצמאיות" בסיסיות לתחנות מדחס מלאות בהיקף Turnkey, עם כל הציוד המשני הדרוש כדי לעמוד במפרט הלקוחות, כולל סקרברים, מפזרי חום ויחידות בקרה.

תכנון פתרונות בהתאמה אישית דורש תובנה, ידע וניסיון. צוות המהנדסים של חברת SES International מאפשר לה לעמוד בדרישות ורצונותיו של כלל לקוחותיה. זהו בדיוק השילוב של אותם רכיבים סטנדרטיים שמאפשר להגדיר פתרונות קצה לכל סיטואציה וסביבה.

SES International ידועה ומוערכת בפתרונות בכל מגוון תחומי המומחיות בכל רחבי העולם.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את חברת SES ומשווקת את מוצריה.

חברת גז דאטה – GAS DATA Ltd מתכננת ומייצרת מגוון גדול של מכשור נייד וקבוע המוביל בעולם לניתוח גזים במגוון רחב של יישומים. בין אם אתה מפעיל אתר לעיכול נטול חמצן, מנהל אתר הטמנה או מפקח על פעולה של פרויקט גזיפיקציה, חברת GAS DATA Ltd מציעה מערכת ניתוח גזים שיכולה לסייע לך. חברת GAS DATA Ltd הנה מורשית ATEX לייצור ציוד ניטור גזים ומכשור מאושר MCERTS.

 

דילוג לתוכן