אנליזה ותקינה

חברת ברלין טכנולוגיות מספקת ציוד אנליזה ותקינה למגוון רחב של יישומיים תעשייתיים 

ציוד האנליזה והתקינה של ברלין טכנולוגיות מותאם למגוון רחב של יישומיים תעשייתיים באיכות הגבוהה ביותר וללא פשרות ומגיע ממבחר ספקים בינלאומיים:

  • חברת וויוטק (Viewtech) המספקת מערכות עם אוטומציה לבדיקת כל היבט באריזה, מריתוך ועד לברקוד, מהתוויות ועד תאריך התפוגה.
  • חברת פי טי אל (PTL) המתמחה בייצור ציוד בדיקה לכבלים, תקעים, שקעים, חומרי בידוד המתאימים לתקנים בישראל.
  • חברת טסטינג (TESTING) המייצרת ציוד לעמידה בתקני תנאי סביבה ובייצור מדידים לכל סוגי הבדיקות המכניות של שקעים, תקעים חשמליים ועוד
  • חברת טוז (TEWS) מגרמניה המייצרת מערכות אנליזה למדידת לחות וצפיפות באמצעות טכנולוגיית מיקרוגל לתעשיות הטבק, מזון, קרמיקה ועוד. בנוסף, מגוון של ציוד מדידה לאוזון, פראוקסידים ועוד לתהליכים בתעשיית הכימיה, המזון, והתרופות.
  • עוד יצרנים נוספים המייצרים ציוד אנליזה ותקינה.

אנו בברלין טכנולוגיות נשמח לייעץ ולהתאים את הציוד הנכון לך על פי צורך. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

 

להמשך קריאה

יצרנים

חברת טסטינג (Testing) הסלובנית אשר נוסדה בשנת 1989, הינה ספקית של ציוד בדיקות איכותי מיוחד שבדרך כלל אינו זמין בשוק. העבודה היחידה של חברת TESTINGהיא עיצוב, פיתוח וייצור של ציוד בדיקות מיוחד עם סטנדרטים של IEC, CEE, EN ו-DIN. הציוד של החברה נבנה לצרכים העכשוויים שנקבעים על ידי הסטנדרטים האלו.

חברת Testing נכנסה לרשימת ה- IEC CB-BULLETIN OC כיצרנית מוכרת של ציוד בדיקה על בסיס המוצרים שלה, שנבדקו ונבחנו במעבדות בינלאומיות מוכרות ו-NCBs.

טווח הייצור של TESTING כולל ציוד בדיקות IP, אצבעות בדיקה וגשושיות, ציוד בדיקת בטיחות, אומדנים לתקעים ושקעים, מצמדים, מכשור לשבירת קיבולת, הפעלה רגילה ומבחנים של מתגים, תקעים, שקעים, ציוד למבחני התנגדות לחום ואש וציוד לבדיקה של כוח מכני וסיכונים מכניים, מדידים לכל סוגי הבדיקות המכניות של שקעים ותקעים חשמליים, בתי נורות, עמידות מפסקים במחזורים וכו'. בנוסף, Testing מייצרת תאים סביבתיים שונים, כולל תאים של לחות, טמפרטורה ואבק.

בעזרת הציוד של חברת טסטינג ניתן להתאים מוצרים לדרישות של תקנים לאומיים שונים כגון: IEC 60065, 60238, 60335, 60400, 60529, 60598, 60669, 60884, 60950, 61058, 61058, CEE, EN, JUS, ISO, OCIR, CCITT, DIN, BS, NF, UL. בנוסף, החברה ערוכה לעמוד גם ברגולציות ודרישות נוספות, בצורה מדידה ומוכחת.

איכות ואמינות של המוצרים של Testing הם לא רק דבר מהותי עבור החברה, אלא גם מאפיינים של כל החברות הידועות והיצרניות בעלות השם העולמי. ציוד בדיקות איכותי יכול גם לתרום לחיסכון נוסף בחומרים, אנרגיה וזמן.

ברלין טכנולוגיות משווקת את מוצרי Testing בישראל. אם אתם לא מוצאים את המוצר שחיפשתם, צרו קשר ונשמח לסייע.

 

 

 

חברת SES International ההולנדית מחזיקה בניסיון מוכח ובטכנולוגיות המתאימות על מנת לסייע ללקוחותיה להשיג את יעדיהם העסקיים מאז שנות ה-50. החברה מספקת את העיצוב החסכוני והיעיל ביותר עבור חבילת מדחס ותחנות מדחס לתעשייה: מיחידות "עצמאיות" בסיסיות לתחנות מדחס מלאות בהיקף Turnkey, עם כל הציוד המשני הדרוש כדי לעמוד במפרט הלקוחות, כולל סקרברים, מפזרי חום ויחידות בקרה.

תכנון פתרונות בהתאמה אישית דורש תובנה, ידע וניסיון. צוות המהנדסים של חברת SES International מאפשר לה לעמוד בדרישות ורצונותיו של כלל לקוחותיה. זהו בדיוק השילוב של אותם רכיבים סטנדרטיים שמאפשר להגדיר פתרונות קצה לכל סיטואציה וסביבה.

SES International ידועה ומוערכת בפתרונות בכל מגוון תחומי המומחיות בכל רחבי העולם.

חברת ברלין טכנולוגיות מייצגת בישראל את חברת SES ומשווקת את מוצריה.

Viewtech, הפורצת דרך בתחומה, מפתחת פתרונות אוטומציה לתהליכי בקרת איכות ומציעה מערכות הפועלות באופן עצמאי המבוססות על בדיקה בראייה.

מאז הקמתה, פועלת Viewtech על מנת על מנת לספק טכנולוגיות הראייה המתקדמות ביותר וליישמן בתעשיית המזון. פתרונות Viewtech מוכרים ברחבי העולם ומספקים אמינות, שלמות ושחזור מושלם של הבקרה, על ידי בדיקת כל היבט באריזה, מהריתוך ועד לברקוד, מהתוויות ועד תאריך התפוגה.

ל-Viewtech יש את האפשרות לשכלל את מערכותיה הודות לניסיון שנצבר בעבודה במרחבים דורשניים כמו השווקים האמריקאיים או הצפון-אירופאיים, שם תקני האיכות הם הגבוהים ביותר.

בעבר, האחראי על בקרת האיכות היה תמיד מתפעל אנושי, תנאי זה הוביל לעלויות גבוהות ואי עקביות בלתי נמנעת בתוצאות הבקרה. כיום, כל מערכות Viewtech מבצעות ביקורות הניתנות לאישור ולשחזור על אריזות מזון ובוחרות אך ורק את אלו העונות לתקני איכות מסוימים. על ידי בדיקה בראייה בזמן אמת, האריזות מנותחות מבחינת נכונותן ונוכחות עצמים זרים. פריטים שאינם עונים לדרישות יושלכו מפס הייצור.

תמונות ברזולוציה גבוהה ועיבוד מהיר הופך את הבדיקה למדויקת, מפורטת ומידית וממקם את Viewtech בחזית תחום בקרת האיכות.

חברת ברלין טכנולוגיות משווקת את מערכות בדיקות אריזות המזון של חברת Viewtech בישראל ותשמח לסייע לכם באיתור והתאמת המערכות לצרכי הייצור שלכם. למידע נוסף צרו איתנו קשר.

חברת היידרה-ג'וז – Hydrajaws הממוקמת בברמינגהם, אנגליה פועלת מאז שנת 1960. החברה מפתחת, מייצרת ומוכרת מגוון נרחב של ערכות בדיקה ניידות המיועדות לבחינת החוזק והמומנט של עוגנים ותוספי קיבוע המשמשים לתעשיית הבנייה.

כבר למעלה מ- 30 שנה שערכות הבדיקה של Hydrajaws מסייעות לבחון בו במקום את רמת בטיחותם של עוגנים ותוספי קיבוע בכל רחבי העולם. הודות לידע ולמומחיות הנרחבים שלה, חברת Hydrajaws מסוגלת לספק פתרונות נקודתיים המתאימים לדרישות בדיקה ספציפיות.

המגוון הרחב של דגמי ערכות הבדיקה מתוצרת Hydrajaws, יכול לסייע בבחינה ובווידוא של רמת תקינותם ובטיחותם של מגוון פריטים חיוניים, הכולל: עוגנים, בחינת חוזק הקשר המטריאלי, דבקים וחבלי ביטחון.

ערכת הבדיקה של Hydrajaws כוללת צילינדר הידראולי הנמצא בתוך גוף אלומיניום, אשר מתחבר בצידו האחד אל ידית הניתנת לסיבוב. בקצה הנגדי של ערכת הבדיקה קיים התקן שתפקידו הוא לאבטח את העוגן/ תוסף הקיבוע, בזמן שמונה לחץ בעל מחוון עומס מרבי מציג את רמות החוזק והמומנט, ככל שתהליך סיבובה של הידית מוסיף להתקדם.

נכון להיום, ניתן למצוא בחברת היידרה-ג'וז כמה מודלים זמינים וביניהם את המודלים המתאימים לעבודות ברמה בינונית המגיעים עם הספק של עד 25 kN וגם את המודלים המתאימים לעבודות רציניות המגיעים בגרסאות של עד 145Ken (קן, Ken או "קילוניוטו" היא יחידת מידה מיוחדת המשמשת למדידת כוח).

חברת ברלין טכנולוגיות משווקת בישראל את מוצרי Hydrajaws, נשמח לייעץ, להתאים את המוצרים לצרכים שלכם ולענות על כל שאלה.

חברת זינר אנליטיקס – Zinsser Analytic GMBH הינה החברה המובילה בחדשנות ואיכות בפתרונות לתעשייה ומחקר בתחומי הביוטק, וכן למעבדות ביולוגיות וקליניות. עם הטווח הרחב של כלים מעולים כדוגמת מכונה חצי או לגמרי אוטומטית למילוי בקבוקונים עם או בלי סגירה, עד צביעת GIESMA אוטומטית ועד סינטזת פפטידים החברה מספקת פתרונות מצטיינים עבור מרבית התהליכים המורכבים במרחב המחקר או הייצור. החברה שנוסדה ב- 1979 בפרנקפורט, גרמניה צמחה והתרחבה בהתמדה וגם הרחיבה את תחומי ההתמחות שלה במשך השנים. להלן מדגם קטן של הפתרונות אותם החברה מציעה.

חברת זינר Zinsser Analytics היא יצרנית ידועה של מזרקים מדויקים ואביזרי עזר לעולם ה-HPLC וה-GC.
המזרקים מיצורים בגרמניה בטכנולוגיה הכי מדויקת ומתקדמת ועוברים בדיקות איכות קפדניות ביוצר.
לחברת Zinsser קו מוצרים רחב ביותר שמתאימים לכל יצרני המכשירים השונים, WATERS, AGILENT, HITACHI, DIONEX, VWR, PE ועוד.
חברת Zinsser גאה במגוון רחב מאוד של מחטים, אביזרי עזר ומתקנים לאינטגרציה בדוגמים אוטומטיים (AUTO SAMPLERS) המתאימים לכל יצרני הדוגמים.

חברת ברלין טכנולוגיות מייבאת ומשווקת בארץ את המזרקים, מכונות מילוי הבקבוקונים ויתר המוצרים של חברת זינר.
הנכם מוזמנים ליצור אתנו קשר לקבלת פרטים עבור הצרכים המיוחדים שלך. בין ברלין טכנולוגיות וחברת ZINSSER תוכלו לקבל שרות מעולה מצוות שיענה על צורכיכם.

חברת גז דאטה) GAS DATA Ltd( מתכננת ומייצרת מגוון גדול של מכשור נייד וקבוע המוביל בעולם לניתוח גזים במגוון רחב של יישומים. בין אם אתה מפעיל אתר לעיכול נטול חמצן, מנהל אתר הטמנה או מפקח על פעולה של פרויקט גזיפיקציה, חברת GAS DATA Ltd מציעה מערכת ניתוח גזים שיכולה לסייע לך. חברת GAS DATA Ltd הנה מורשית ATEX לייצור ציוד ניטור גזים ומכשור מאושר MCERTS.

 

פרסנס (PRESENS) הוקמה בגרמניה בשנת 1997 על ידי מספר מומחים מובילים באקדמיה הגרמנית ובשיתוף עם ענקית הכימיה BASF. כיום החברה, הידועה בחדשנותה, עוסקת בפיתוח וייצור של חיישנים זעירים (micro sensors) מבוססי סיבים אופטיים, הידועים בשם Optrodes.

קוטר החוד של החיישנים הללו יכול להיות קטן עד כדי 20 מיקרומטר, כחמישית מקוטרה של שערה. הטכנולוגיה הייחודית שלהם מאפשרת מדידת חמצן בתמיסות, פירות, אורגניזם חי, אריזות או בתאי אווירה ללא צורך בטיפול והחלפת ממברנות או כיולים חוזרים. מדידות מסף גילוי של 1PPB עד 2PPM מתאפשרות בחיישן אחד.

בנוסף מציעה PRESENS מערכות סנסורים למגוון שימושים ואפליקציות בתחומי המחקר הביולוגי והסביבתי, תעשיית המזון והמשקאות, Bioprocess Control ועוד.

מאמר מומלץ לקריאה: מדידות חמצן, pH ו-CO2 בטכנולוגיה אופטית חודרנית ולא חודרנית מאת ד"ר גבריאל (גבי) לוין.

 

 

חברת פי. טי. אל. PTL היא ממשיכת דרכה של סדנת אלקטרוניקה קטנה שנוסדה בגרמניה בשנת 1946. החברה מתמחה בייצור ציוד בדיקה למגוון רחב של פרמטרים כגון: חוזק מכני, דרגות הגנה (IP), בטיחות בכל הקשור לחשמל וקיבולת והתנגדות לחום ולאש. כמו כן, מייצרת החברה ציוד בדיקה לכבלים, תקעים, שקעים, חומרי בידוד וכו'

מוצרים אלו מאפשרים בדיקות שנדרשות לעמידה בסטנדרטים של גופי תקינה וגופים מקצועיים כגון IEC (International Electro technical Commission), CEE (the International Commission on Rules for the Approval of Electrical Equipment), DIN (גוף התקינה הגרמני), VDE (התקינה של איגוד מהנדסי האלקטרוניקה הגרמנים), כמו גם סטנדרטים ותקינה של גופי תקינה בכל העולם, ביניהם מכון התקנים הישראלי.

טמפרס (TEMPRESS) היא היצרן הגדול ביותר בסקנדינביה של מכשירים איכותיים למדידת טמפרטורה, לחץ וגובה (של נוזלים). מאז הקמתה בשנת 1956, פועלת החברה בחמישה תחומים עיקריים: קירור, תעשייה ימית, תהליכי ייצור תעשייתיים, תעשיית המזון/הפרמצבטיקה וייצור של מכונות/מתקנים.

לחברה הדנית יש מגוון רחב של מוצרים שמפתחים עובדיה, כאשר מגוון המוצרים נבנה תוך שימוש בשיטה מודולרית, שמאפשרת רמה גבוהה של גמישות בכל הקשור להתאמת המכשור לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ולקוח. בשיטה זו, מתאפשר ל-TEMPRESS לספק ללקוחותיה פתרונות אופטימליים וגם כאשר מדובר בצרכים מורכבים, TEMPRESS עושה כל מאמץ להגיע לפתרון שישביע את רצון הלקוח במונחי איכות ומחיר.

 

 

עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה,חברת טוז (Tews), הממוקמת בהמבורג, גרמניה, היא כיום אחת מהחלוציות בתעשייה הגרמנית בתחום שהתפתח מאד בשנים האחרונות – מדידת לחות וצפיפות בתהליך באמצעות טכנולוגיית מיקרוגל. מוצרי החברה נמכרים לתעשיות שונות, כולל: כימיה, פרמצבטיקה, חומרי בניין ורכיבי מזון.

מוצרי החברה כוללים שישה סוגים שונים של מערכות מדידה מבוססות טכנולוגית מיקרוגל שפותחו בכדי לענות על דרישות ברמה הגבוהה ביותר בתחום, כולל מכשירי המדידה הידועים מסדרה 3, שמציבים סטנדרטים חדשים מבחינת יכולת, עמידות ואמינות.

 

 

ברימרוז (BRIMROSE) הינה החברה החדשנית והמובילה בהטמעת פתרונות ליזמת ה- PAT של מנהל התרופות האמריקאי, וכן באספקת פתרונות לבקרת תהליכים ומוצרים בזמן אמת לתעשיות הכימיה, מזון, חלב, פולימרים, יין, נייר, חקלאות ונפט ומוצריו. בין הלקוחות החשובים אנו מוצאים את החברות המובילות בעולם בתחום התרופות – Bayer, Roche, Merck, Aventis Novartis, Bristol-Myers Squibb, AstraZeneca ועוד.

בתחום החקלאות, החברה מציעה יישומים ייחודיים כגון מדידת BRIX וחומציות בענבים בודדים בכרם לקביעת מועד הבציר ומדידת תכולת שמן ועוד בזיתים בודדים לקביעת מועד המסיק המועדף. בתחום הפולימרים אפשר למצוא יישומים בלעדיים של מדידת עובי שכבת EVOH בתוך פילם רב שכבתי (BLOWN FILM MACHINES) ועוד.

 

 

 

חברת BUSCH מעצבת ומייצרת מגוון רחב של משאבות תעשייתיות, משאבות ואקום ומערכות ואקום בעלות ביצועים גבוהים ביותר. את מוצרי החברה ניתן למצוא בתעשיות רבות ברחבי העולם, כולל תעשיית המזון, פלסטיק, אריזה, דפוס, טקסטיל, כימיה ועוד.

חברת BUSCH נוסדה על ידי ד"ר קארל בוש, שעיצב משאבת ואקום ראשונה של חברת BUSCH כבר בשנת 1963 לתעשיית אריזת הבשר.
מאז צמחה החברה להיות מובילה עולמית בטכנולוגיית ואקום ומשאבות ואקום. מטה החברה נמצא בוירג'יניה, ארה"ב ויש לה ארבעה מפעלי ייצור ברחבי העולם.

משאבות ואקום ניתן למצוא במגוון רחב של תעשיות, משאבת ואקום משמשת ליצירת ריק בחלל עיקר פעולתה של משאבת ואקום הוא ריקון כלי אחסון מהאוויר בחלל ונועדה למגוון רחב של שימושים.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

 

 

עם ניסיון מצטבר של כ-70 שנים, דר' תידיג (Dr. Thiedig) צברה ידע נרחב בתחומי הדגימה וניתוח מערכות והיא מספקת כיום שירותים לכ-5,000 לקוחות ברחבי העולם.

החברה הממוקמת בברלין, גרמניה, דוגלת בחדשנות ככלי להשגת התוצאות והאיכות הטובים ביותר והיא משתפת פעולה לשם כך באופן קבוע עם מכוני מחקר שונים וחברות אחרות.

מוצרי החברה כוללים מערכות דגימה, מדידה וניתוח המשמשות לתהליכים בהם נדרש פיקוח קרוב על אידוי מים ליצירת קיטור, כמו בייצור חצאי מוליכים. דוגמא נוספת היא מדידה של רמות חמצן ופחמן דו חמצני בתהליכים שדורשים דיוק מירבי כמו בתעשיית המשקאות לדוגמא.

 

 

 

 

 

אנדרסון (ANDERSON) הינה חברה אמריקאית, הממוקמת במדינת ניו יורק, ארה"ב, ועוסקת בעיצוב וייצור מגוון רחב של ציוד ומכשור לבקרת תהליכים עבור לקוחות בתעשיות הפרמצבטיקה, ביו-פרמצבטיקה, מזון ומשקאות ומחלבות. מוצרי החברה כוללים מדים, משדרים ומוניטורים למדידת טמפרטורה, גובה ולחץ.

מוצרי חברת ANDERSON מבטיחים ציוד שיעמוד בכל דרישה של ביצוע, מהימנות, ניקיון וסטריליזציה.

 

 

 

 

 

חברת בקר (BECKER) היא יצרנית גרמנית של מבחר גדול של משאבות וואקום ומדחסי אוויר לשימושים תעשייתיים חדשנים.

BECKER מטביעה את חותמה בתעשייה כבר למעלה ממאה שנה, באמצעות מוצרים חדשניים ופיתוחים טכנולוגיים מתקדמים.
אחד היתרונות הבולטים במשאבות אלו הוא מיקום המסב בקצה המפוח ולא בין המאיץ למנוע כיצרנים אחרים.

משמעות הדבר היא קירור טוב יותר של המסב ואפשרות גישה להחלפתו, באופן מהיר ופשוט!
את המשאבות ומדחסי האויר של חברת BECKER אפשר למצוא, כאמור, במגוון רב של יישומים ותחומים בתעשייה, כאשר התחומים העיקריים הם: דפוס ונייר, טכנולוגיה רפואית, אריזה, אלקטרוניקה, לייזר ובניין.

דרישות היצור הגבוהות מביאות את מוצרי חברת BECKER לרמה האיכות הגבוה ביותר במשפחות המשאבות השונות – מה שמוזיל את עלויות האחזקה משמעותית כפועל יוצא מהאמינות הגבוהה.

לחץ כאן למעבר לסוגי משאבות נוספות

 

 

 

דילוג לתוכן