איתור ויבוא חלקי חילוף לתעשייה

חברת דיקטטור | DICTATOR

מטה החברה: נאוסאס בקרבת אוגסבורג שבגרמניה

המגזרים אליהם מיועדים המוצרים: ציוד מעליות, פתרונות לסגירת דלתות, מערכות לבקרת אינטרלוק, מנגנונים להפעלת שערים ודלתות, מנגנונים להפעלת דלתות אש, פתרונות לבקרת דלתות אש, בוכנות גז, משככי תנודות ובולמי זעזועים הידראוליים

שנת הקמה: 1932

בבעלות משפחתית מאז 1971

נציגויות ב-18 מדינות

מתקני ייצור בגרמניה, הולנד, ספרד ואנגליה

השם "דיקטטור"

ב-1930 שני מהנדסים, גרמני והולנדי, המציאו את חברת "הידראולישן שטוסדמפפר אונד שליסר פור טורן" (משככי תנודות ומנגנוני סגירה שקטה לדלתות). ב-15 בינואר 1932 הונפק פטנט מספר 578533 על המצאה זו. בולם דלת מיוחד זה מאט את הדלת כאשר היא נסגרת בתנופה חזקה ולאחר מכן גורם לה להיכנס בשקט לעמדת הסגירה, שם הבולם גם משאיר את הדלת. ממציאי המנגנון קראו למוצר דיקטטור, משום שהוא מכתיב (dictate באנגלית) לדלת להיסגר באופן שקט אך ודאי.

מכיוון שמה שהיום הוא קבוצת דיקטטור היה בינלאומי במקורו, בחרו שני הממציאים להשתמש באיות המקובל בעולם,"Dictator" ב-c, ולא באיות המקובל בגרמנית – ב-k.

שירות וייעוץ

מטרת שירות הלקוחות הטכני של החברה היא למצוא פתרון לכל השאלות המופנות אליה, איזוטריות ככל שיהיו, לא רק באמצעות המגוון הנרחב של המוצרים הסטנדרטיים, אלא עם פתרונות מיוחדים, מותאמים אישית ופתרונות מערכתיים מורכבים, שלעיתים קרובות הופכים מאוחר יותר למוצרים סטנדרטיים. מוצרי דיקטטור זוכים לשירות הזה.

תקני איכות

בולם הדלת, שהפטנט עליו הונפק ב-1932, משמש כיום ככלי חשוב לפתרון בעיות בדיוק כפי שהיה אז. כמובן, מוצר זה צעד עם הזמן, זכה למספר "עדכוני מראה" וכיום הוא מעודכן מבחינה טכנית. זה גם מה שמאפיין את דיקטטור, המשתמשת לכל אורך חיי המוצר – פיתוח, ייצור ומכירה – בטכנולוגיות המודרניות ביותר לשם ארגון תהליכים באופן היעיל ביותר האפשרי. בזכות אתרי הייצור הממוקמים במערב אירופה, דיקטטור עומדים בתקני האיכות הגבוהים ביותר ובה בעת יכולים לייצר מוצרים תחרותיים.

לאתר החברה

מוצרים עיקריים

  • מערכות אינטרלוק לדלתות – מערכות לבקרת אינטרלוק, מנעולי דלתות, אביזרים
  • מנגנונים להפעלת דלתות ושערים – מנגנוני הפעלה ומערכות בקרה עבור דלתות ושערי הזזה או כאלו הפועלים על צירים
  • מנגנונים להפעלת דלתות אש – מנגנונים להפעלת דלתות אש, הן הפועלות בהזזה והן הפועלות עם צירים
  • פתרונות לבקרת דלתות אש – מערכות להחזקת דלתות פתוחות ומרכיבים לדלתות אש
  • משככי תנודות ובולמי זעזועים הידראוליים – בולמי זעזועים לשיכוך סופי (לפני הסגירה), בולמי זעזועים הפועלים בלחץ שמן, בולמי זעזועים רדיאליים
  • בוכנות גז – בוכנות גז מסוג דחיפה ומשיכה, בוכנות גז ניתנות להתאמה, אביזרים

קבצים להורדה

קטלוג ציוד הנפה

קטלוג פתרונות סוגרי דלתות

קטלוג Dumping Engineering

קטלוג מנגוני דלתות ושערים

קטלוג מנגנוני דלתות חירום אש 1

קטלוג דלתות חירום אש 2

קטלוג טכנולוגית קפיצי גז

פתרונות Access Control

צור קשר

לפרטים נוספים אודות יצרן זה, מלאו את הטופס ואחד מנציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם

Please wait...

צור קשר

Please wait...